1 / 10
** BEZ DOKUMENTI ** VW PASSAT 1.9 TDI ** AVTOMATIK ..
1.050 €
15.02.2023 18:54

Кочани / Кочани

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

116 kw / 158 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Voziloto e BEZ DOKUMENTI !!!

SE PRODAVA CELO ZA DELOVI

2003

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
078665057
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам