1 / 2
Iphone 11 pro 256gb kako nov - mobicom
20.000 МКД
23.03.2023 09:31

Битола / Битола

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

11 pro

Боја:

Green

Интерна меморија:

256 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Iphone 11 pro 256gb zelena boja. Komplet so site akcesories plus originalna maska kozna. Bez Face iD.
Prakame po Kargo Ekspres niz cela Makedonija.

https://www.facebook.com/mobicomstore/

Tel. 075379133
075500999

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Mobicom Premium Store
Solunska 240, SIROK SOKAK (kamen most)
Потврден огласувач
075379133
075500999
Испрати Е-маил до огласувачот

Xiaomi Redmi A1 NOVI - MOBICOM

5490 МКД

T Phone 5G NOVI - MOBICOM

8990 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам