1 / 3
PARKSIDE UDARNA STRAFILICA 20V BRUSHLESS
100 €
12.05.2023 23:50

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Strafilicata e nova vo kufer,bez polnac i baterija.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
072231510
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам