1 / 1
Plac vo Trnovo
1 €
04.06.2023 08:43

Битола / Битола

Квадратура:

1300 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava gradezn plac, legaliziran, sloboden za gradba, Pristap od glaven pat. okolu 1300m2. Na sam pat za pelister, do ucilisteto.
Atrakativna lokacija

informacii na telefon: 070-511-516 Hristo

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ice
Потврден огласувач
070511516
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам