1 / 2
Se prodava PC desktop zaedno so stolice
7 €
09.02.2023 13:30

Тетово / Тетово

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

AMD Ryzen 5

Тип на хaрд диск:

SSD

Rogstrix republic of gaming orginal
Ryzen 5 3400
RAM 8 gb + free slot za upgrade
512 gb ssd 1 tb hdd
1650 grafik
Monitor
Asus tuf gaming 165 hz
Stolica
Mouse logitech 203
Moze zamena so Iphone 13 pro max ili scooter

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Vildan
Потврден огласувач
071735688
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам