1 / 12
Se izdava stan vo Centar, Debar Maalo / Центар, Дебар Маало.
По Договор
05.06.2023 19:44

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

120 m²

Се издава стан, на прв кат од куќа во Центар, Дебар Маало.
Станот е со 3 спални соби, 2 бањи, дневна, кујна со трпезарија и голема тераса.
Располага со гаража, три паркинг места и двор од 800 квадратни метри.

Се издава за живеење или за деловен простор.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од:

Sem
Потврден огласувач
075/226674
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам