1 / 9
SE IZDAVA TROSOBEN STAN CENTAR, SOBOREN HRAM
650 €
850 €
22.05.2023 13:44

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

100 m²

Греење:

Централно

Спрат:

10 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Центар, Соборен Храм

ШИФРА- 1133
„ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува трособен стан во центар, кај Соборен Храм. Станот е реновиран, комплетно луксузно опремен со се од бела техника и мебел.

- 100 м2
- дневна + кујна + трпезарија
- 2 спални
- бања + гостински тоалет
- 10/12 кат со лифт
- тераса
- централно греење

цена: 650еур + режиски трошоци

☎ 071 343 221
071 343 224
075 445 667
✉ deltanedviznosti1@gmail.com

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од: Претпријатие

"ДЕЛТА" агенција за недвижности
Потврден огласувач
+389 75 445 667
Испрати Е-маил до огласувачот

SE IZDAVA LUX TROSOBEN STAN VO DZEVAHIR KULA B

700 €

SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN VO DZEVAHIR KULA C

600 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам