1 / 1
Baterii za dron Rg107 pro
1.500 МКД
Цената е фиксна
20.04.2023 14:42

Кавадарци / Кавадарци

Испраќам по карго    

Prodavam 3 baterii za dron Rg107 pro
Broj za kontakt 071 272 378 Blasko

Категорија: Останато

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
072216374
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам