1 / 7
Se prodava stan vo Cair
1 €
19.05.2023 20:54

Чаир / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

81 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Resenska 10

Se prodava stan vo Cair 81m² na II sprat. Stanot se naogja sproti shkoloto Penko na ul.Resenska 10
Cena po dogovor!
Kontakt broj 078 451 401 Vlatko

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

natalija
Потврден огласувач
078451401
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам