1 / 6
MASINA ZA BRIKETI
1.500 €
05.06.2023 09:03

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Se prodava NOVA masina za briketi!

CENA: 1500eu.

Kontakt: 078 26 78 78

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од: Претпријатие

SK-MONT Kumanovo / Nilego Products
1/219 Dolno Kojnare, Kumanovo
Потврден огласувач
078267878
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам