1 / 10
Продавам Mercedes-Benz E-Klasse 220 CDI
19.999 €
Цената не е фиксна
22.999 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.06.2023 12:28

Битола / Битола

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 220

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Се продава Mercedes-Benz E-Klasse 220 CDI,
- Нови 4 зимски гуми BF Goodrich ноември 2022
- Направен комплетен сервис 2022
- Регистриран со зелен картон до ноември 2023
- Произведен 2014 година
- EURO 6
- F1 - менувач на волан со 9 брзини, економичен 5,5 отворено, 6-6,5 градска
- Навигација
- Греачи на седишта
- Крем кожа
- СТАРТ СТОП СИСТЕМ (ЕКО)
- Матрикс Лед светла
- Автоматско долго светло и препознавање на објекти
- Електрични стакла
- Електрични ретровизори
- Климатроник (двозонски)
- Дигитално подесување на температура
- Кожен волан
- Борд компјутер
- Команди на волан
- Махагон ентериер
- Навигација Меrcedes (sd-card, bluetooth,mp3,aux)
- Мерач на Притисок во Гуми
- Два клучеви оригинал
- Седишта со Ιsofix
- Алумински Фелни *оригинални мерцедес*
- Темпомат електрично подесување
- Електрика на седишта
- Тонирани стакла
- Mеталик црна бојаКатегорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Daniel
Потврден огласувач
075284653
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам