1 / 12
Vlecna sluzba
6.000 €
31.05.2023 07:41

Скопје Центар / Скопје

WV L80 registriran 98godina 078255995. Moze zamena

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

xxxx
Потврден огласувач
070206190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам