1 / 12
Vlecna sluzba
6.000 €
24.05.2023 08:48

Скопје Центар / Скопје

WV L80 98godina registriran atestirana platforma 078255995 moze zamena

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Oooo
Потврден огласувач
Ooòooooo
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам