1 / 1
Opel Astra GTC
По Договор
10.05.2023 13:00

Штип / Штип

Се продава Опел Астра ГТЦ 1.9 - 110kw 2007 година со македонски документи лесно удрена напред.
Повеќе информации на: 078 339 677

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Damjan
Потврден огласувач
071226651
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам