1 / 5
Mnogu topla jakna
1.200 МКД
10.02.2023 09:22

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Јакни / сакоа

Големина:

M

Боја:

Црна

Bez nedostatoci
Postavena so krzno
Kapuljacata se vadi
077 606 650

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Се продава од:

buba
Потврден огласувач
077 606 650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам