1 / 5
Polnet elek
800 МКД
11.03.2023 07:58

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Други

Големина:

S

Боја:

Црвена

Topol polnet elek.Vnatresnosta e sina boja
077 606 650

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Се продава од:

buba
Потврден огласувач
077 606 650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам