1 / 3
Redmi 10 ram.4/64gb.bat.5000ah.novi 24m.gar.a1
7.900 МКД
15.02.2023 07:21

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Xiaomi

Модел:

Redmi 10

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Redmi 10
Ram.4/64gb.
Bat.5000ah.
Kamera50mp.
Novi 24m.gar.a1
9900d.
PO NAMALENA CENA
7900d
075303777
Mobistrk

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Ljupco
Tito veles br 5 bitola
Потврден огласувач
75303777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам