1 / 11
MAN TGS 2012
По Договор
02.06.2023 13:41

Ѓорче Петров / Скопје

MAN TGS
41.480
2012
460.xxx km
076423334
🇨🇭🇨🇭🇨🇭

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од: Претпријатие

DS CONSTRUCTION
Потврден огласувач
0038976423334
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам