1 / 6
Samsung A41
6.500 МКД
17.02.2023 10:11

Кичево

Марка:

Samsung

Модел:

A41

Боја:

Blue

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Tel.e bez grepka so polnac

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Ardijan
Потврден огласувач
075226436
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам