1 / 6
Se prodava kuka vo gostivar, d bajnica
150 €
10.02.2023 16:18

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

6

Квадратура:

1700 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

1700 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Север

Адреса:

Gostivar s, d, bajnica

Se prodava kuka vo gostivar d Bajnica, so celosna dokumentacija

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Rami
Потврден огласувач
078221700
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам