1 / 5
Kupuvam motor nad 800cc
1 €
23.03.2023 08:57

Охрид / Охрид

Марка:

Останати марки

Вид:

Останато

Година:

2019

Модел:

800 kubici i nagore

Километри:

5000

Ponudete motor nad 2017 godina, od 800cc pa nagore. Honda, Suzuki, Kawasaki, Yamaha, Triumph. Moze da e street/naked, sport touring, adventure touring, modern retro.

Plakjam kes, moze i zamena so kros kx250f 2018 godina so moja doplata.

Honda CB1000R
Suzuki GSXS 1000 / 1000 GT
Yamaha Tracer 900
Yamaha MT-10
Kawasaki Ninja 1000
Kawasaki z900
Kawasaki z900rs
Triumph Street Triple 765 r
Triumph Speed Twin

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се бара од:

Џими
Потврден огласувач
070304695
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам