1 / 7
KUPUVAM SAMSUNG GALAXY NOTE 20 ULTRA,S21 ULTRA ILI S22 ULTRA
1.111 €
04.04.2023 18:55

Бутел / Скопје

KUPUVAM SAMSUNG GALAXY NOTE 10+,S20 ULTRA,NOTE 20 ULTRA,S21+,S21 ULTRA,S22+,S22 ULTRA I SL..MOZE I SO PUKNATO STAKLO PO ODKUPNA CENA SAMO ISPLATA VEDNAS..PONUDI SO SLIKI I CENA NA TEL.079358059 ILI VIBER..

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Откуп на Мобилни телефони

Се продава од:

.....
Потврден огласувач
075077078079
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам