1 / 3
Kuka vo gazi Baba opstina cair
50.000 €
26.05.2023 21:52

Чаир / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

79 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Струја

Дворна површина:

30 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1932

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Avram pisevski BR 41

So dokumenti prevod odma!!!

Se prodava kuka vo naselba gazi Baba na kos na glavna ulica(ordan copela so Avram pisevski), lepenka e samo od Edna strana I odlicna e za otvaranje na deloven object.
Vo imoten list e na Eden sopstvenik so 79m2+10m2 podrum+30m2 dvor(avlija).
Kukata e stara I e za rusenje/renoviranje no se uste se zivee vo nea.
Okolu kukata ima 3-5 parking meats(mnogu bitno vo gazi Baba).
Cenata ne e fiksna.

Zvonete na +389 77 718 154

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

miralem
Потврден огласувач
077488806
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам