1 / 1
Сушара за алишта
990 МКД
Цената е фиксна
11.02.2023 14:07

Ѓорче Петров / Скопје

Нова не отворена.
Доставата се плаќа 140 денари

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Останато

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
077940224
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам