1 / 7
Sandaci i dr delovi za pceli
1 €
11.02.2023 16:55

Кавадарци / Кавадарци

Se prodava elektricna citrifuga so 4 ramki.
Se prodavaat sandaci, spratevi, ramki i kapaci za DB i za LR.
Isto se prodava i vosok.
Cena po dogovor
Vaska 075919299

Категорија: Останато

Се продава од:

Vaska
Потврден огласувач
075919299
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам