PONI TOCAK ISPRAVEN
2.499 МКД
11.02.2023 19:24

Автокоманда / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

20 "

Големина на рам:

Останато

Se prodava vo ispravna sostojba

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам