1 / 5
Jeep
8.500 €
22.05.2023 21:17

Гостивар / Гостивар

Марка:

Jeep

Модел:

Patriot

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Jeep Patriot
Vo odlicna sostojba socuvan so realna kilometraza proverka kade sakate.
Raboti sekoe kopce na nego.
Moze zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Velibor
Потврден огласувач
077755714
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам