1 / 4
ЕКСТРА цена за СТАРА куќа на одлична локација
54.900 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.05.2023 20:50

Охрид / Охрид

Број на соби:

6

Квадратура:

75 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Питу Гули 238, Охрид

Се продава СТАРА куќа на одлична локација односно сама ул. Питу Гули, (влашка мала) во Охрид. Катност на куќата е приземје и спрат со површина од 75m2 во основа односно 150m2 вкупна површина БЕЗ дворно место. Куќата е во непосредна близина на ОУ „Христо Узунов“, црквата св Ѓорѓија, Градската Болница итн.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Никола
Потврден огласувач
075416800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам