1 / 9
Profesionalna montaza na laminat
90 МКД
23.05.2023 10:12

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Profesionalna montaza i prodazba na laminatni podovi 7,8,10,.lajsni (sidni i preodni)so poveke godisno iskustvo ,isto taka i vrsime demontaza na stariot laminat cena po dogovor, javete se za bilo kakva informacija ve ocekuvame telefon 070 304 696 darko

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Ламинат

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
070304696
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам