1 / 2
n.pole se prodava ili zamenuva
25 €
03.06.2023 18:34

Битола / Битола

Квадратура:

1079 m²

Тип на земјиште:

Останато

parcela broj 854 na 75 metra od pat so chist imoten list
cena 25 evra od kvadrat
krajna cena na lice mesto(na telefon ili na poraka cenata e 25 evra od kvadrat)
zamena za vozila ili nedvoznost
placot ne se deli odnosno se prodava kako celina

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

kice
Потврден огласувач
078408832
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам