1 / 4
se prodavaat ili zamenuvaat dve parceli pod farmata Dihovo
7 €
28.05.2023 19:27

Битола / Битола

Квадратура:

7258 m²

Тип на земјиште:

Останато

zamena za vozila ili nedviznost
.Ednata e 4629 kvadrati parcela 226/2
drugata e 2629 kvadrati parcela 208/4
cenata e 7 evra od kvadrat
a krajna cena na lice mesto(na telefon ili na poraka cenata e 7 evra)

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

kice
Потврден огласувач
078408832
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам