1 / 3
Se prodava masa, klub masa i bojler
7.600 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.03.2023 15:39

Карпош / Скопје

Se prodava golema masa bez stolici 160/90 so moznost za pustanje do 180/90 cena 7000
Se prodava klub masa so gratis staklo 3600 (120/60 so visina 42 so trkalca)
Se prodava visikomontazen bojler Leov 10 litti 2650
Mozat da se kupat oddelno

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Се продава од:

Симона
Потврден огласувач
075442015
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам