1 / 8
Seat Toledo 1.9 TDI 2006
По Договор
Денес 08:38

Битола / Битола

Марка:

Seat

Модел:

Toledo

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

76 kw / 103 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava seat Toledo 2006 1.9 tdi 105hp odlicno zacuvano redovno servisirano bez denar vlog
Cena po dogovor
Lice za kontakt
Mile 076434095
Mile 076434095
Mile 076434095

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

acebt88
doma
Потврден огласувач
078351221
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам