1 / 12
Деловна просторија
По Договор
12.02.2023 14:39

Гостивар / Гостивар

Квадратура:

31 m²

Греење:

Нема

Се наога на улица илинденска до city centar (трговски центар)
-Деловната просторија може да се зголеми за 30м2 вкупно 61м2 може да има…
Гостивар
Цена: СО ДОГОВОР.

Тел: 072232140

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

hagi
Потврден огласувач
6522
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам