1 / 6
Motor golf 5 1.9tdi so dpf
200 €
Цената е фиксна
12.02.2023 15:47

Гостивар / Гостивар

Motor od golf5 passat audo
2.0tdi 140ps so dpf
Ne ispravna radelica 2008god
Infoo 072542333

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Senad
Потврден огласувач
072542333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам