1 / 8
Jeep rolbar pragovi farovi branik bagaznik
1 €
17.03.2023 18:36

Крива Паланка / Крива Паланка

Se prodava
Dopolnitelna oprema za Jeep WJ 99-04g vo odlicna sostojba
1) Rolbar 300 evra
*dimenzii 90x60x60 cm
2) Pragovi 200 evra
*dimenzii 176cm , f 7.5
3) Branici preden i zaden crna ili siva boja
*cena 200 evra
4) Farovi lev i desen komplet so sijalici
*cena 100 evra
6) Euro kuka
Cena 150 evra

Tel za kontakt
072 524 504

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Slavce Dejanov
Потврден огласувач
071267475
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам