1 / 1
nerezi plac
1 €
05.04.2023 22:42

Карпош / Скопје

Квадратура:

2553 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

se prodava zemjodelsko zemjiste vo nerezi patot za pantelejmon 1916 m
imoten list 1073
k.o. nerezi-vongrad
br.parcela 1876/1
broj za kontakt
070 327 497
cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

risto
Потврден огласувач
070327497
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам