1 / 4
Dvosed - krevet
5.500 МКД
26.05.2023 18:56

Кисела Вода / Скопје

Ubavo ocuvan dvosed na pustanje krevet so dimenzii koga e pusten 190x150. Двосед, кревет

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

kimo
Потврден огласувач
078455127
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам