1 / 3
Се продава куќа во Гевгелија
1 €
Цената не е фиксна
11.05.2023 08:48

Гевгелија / Гевгелија

Број на соби:

7

Квадратура:

250 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

2005

Година на реновирање:

2005

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

/

Се продава куќа со деловен простор кај стадионот во Гевгелија
300м2 плац со 150м2 дворно место
250м2 куќа од кои 40м2 деловен простор и 50м2 помошни простории

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Mitko
Потврден огласувач
075543942
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам