1 / 10
Мезонет в Елани Халкидики Грц jа
135.000 €
13.02.2023 02:09

Гевгелија / Гевгелија

Број на соби:

3

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

2004

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Елани Халкидики Грција

Се продава мезонет 120 кв.м. во Елани, Халкидики. Година на градба 2004. Се состои од 3 соби, кујна, 2 купатила и голема дневна. Има инсталација за греење на нафта, камин и клима. Се наоѓа во прекрасна населба со новоизградени згради. Од балконот има прекрасен поглед на морето

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Nadia Ivanova
Потврден огласувач
306944972407
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам