1 / 2
Prodavam dusek DRY & SOFT kupen od PRIMA MEBEL
10.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.05.2023 09:16

Аеродром / Скопје

Prodavam dusek DRY & SOFT so dimenzii 180 x 210.
Dusekot e kupen od PRIMA MEBEL i e koristen 2 meseci.

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Душеци

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
070987075
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам