1 / 4
peugeot 5008 1.6 bluehd automatic
22.000 €
22.05.2023 13:00

Виница / Виница

Марка:

Peugeot

Модел:

5008

Година:

2018

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Voziloto e vo top sostojba celosen servis/registrirano so zelen karton i vinetka krajo na avgust novi zimni gumi i solidni letni gumi Full kasko osigurano na 32000Evra sava

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Olivar
Потврден огласувач
075309397
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам