1 / 7
Prodavam AUDI Q7 facelift 2008
11.500 €
Цената е фиксна
Денес 09:09

Струга / Струга

Марка:

Audi

Модел:

Q 7

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2024

Сила на моторот:

171 kw / 232 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Prodavam AUDI Q7 facelift 2008 so noviot 6 brzinski menjac.
Pominati 270.000 km.
3.0 tdi quattro 171 KW / 233 KS.
Mnogu ekonomicno vozilo, redovno servisirano.
2 para gumi. Novi zimski gumi i solidni letni gumi.
Registrirano do 24.01.2024

Moze zamena za nedviznost.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Bojan
Потврден огласувач
078349783
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам