1 / 6
Rotaciona Pecka na Nafta
2.300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.05.2023 11:53

Кичево

Se Prodava Rotaciona Pecka Winkler, na nafta. Vo dobra sostojba.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Се продава од:

Arment
Потврден огласувач
070568091
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам