1 / 7
Hitno se prodavaat industriski masini!!!!!
1 €
13.02.2023 13:11

Куманово / Куманово

Se prodavaat industriski masini za cevlarstvo i toa
-Raspegluvacka
-Dvoiglovka prava
-Dve pravi masini
-Kantirka so edna i so dve igli
-Cik cak masina
Povekje informacii na 071-492-448

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

aco
Потврден огласувач
071492448
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам