1 / 4
Stan vo gradba od 62 m2 na Ul. Asnom - ZDRAVESKI
1.200 €
01.04.2023 14:34

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

62 m²

Греење:

Друго

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Во градба

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2023

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ул. Асном

Se prodava stan, od 62m2 vo gradba na Ul. Asnom, pozadi market Tamaro.
Stanot go ima sledniot raspored:
- Dnevna so kujna i trpezarija
- Spalna soba
- Toalet
- Terasa
Zgradata treba da bide zavrsena do 2023 godina.
Cena: 1200 evra m2
Za povekje informacii, obratete se na:
Gjoko: 078/ 303-253
Julijana: 076/361-360
Sifra: 0180

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ZDRAVESKI - REAL ESTATE
Потврден огласувач
078303253
Испрати Е-маил до огласувачот

Stan vo gradba od 35.50m2 - ZDRAVESKI

1300 €

Stan od 83m2. So oigled na ezeroto i kaleto - ZDRAVESKI

1450 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам