1 / 1
Se izdava stan na dzon kenedi cair
200 €
13.02.2023 14:06

Чаир / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

44 m²

Греење:

Струја

Спрат:

6 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Север

Адреса:

Dzon kenedi

Se izdava stan na 6ti sprat so lift na ulica dzon kenedi
Stanot ima Dnevna so kujna zaedno i uste edna soba
Prazen
200evra
Podetalno Info na 077506498

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

@
Потврден огласувач
077506498
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам