1 / 9
APRILIJA AF 1 125cc 2 TAKTNA
2.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.04.2023 11:44

Битола / Битола

Марка:

Aprilia

Вид:

Останато

Година:

1990

Модел:

AF 1

Километри:

35000

APRILIJATA E CELOSNO SERVISIRANA:NOVI GUMI,PLOCKI NAPRED NAZAD,MASLO,FILTER,FARBANA E MAT,MASINA TOP,SE GLEDA NA SLIKITE KOI SE SLIKANI PRED NEKOLKU DENA.MOZI ZAMENA ZA ALFA ROMEO 159 BENZIN.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

OLIVER
Потврден огласувач
070207879
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам