1 / 4
izdavam ozvucuvanje DINAKORD
50 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.05.2023 18:50

Тетово / Тетово

Izdavam ozvucuvanje za sekakov vid na proslavi, svadbi, veridbi, DJ,,Moze i za podolgo vreme za restorani, kafici, itn
Cena po dogovor

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се бара од:

ivanco
goce delcev 84
Потврден огласувач
078454310
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам