1 / 11
VW Passat CC 2.0 TDI
10.999 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 16:18

Охрид / Охрид

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

CC

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava VW Passat cc 2.0 tdi 170ks
Euro 5 motor 2010 god. so full oprema Highline.
Comfort , Sport
Komandi na volan , Greaci na sedista
Siber
So pominati 220.185 km.
Vo ekstra sostojba proverka po vasa zelba.

Mozna zamena !

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Hristijan
Потврден огласувач
070604001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам